i n t r a i n t e r i m

Cum ne-am dori să fii:

  Experiență în domeniu

  Cunoștinte de limba engleza nivel avansat – C1

  Diplomă de calificare

  Experiență în utilizarea tabletelor și a altor dispozitive electronice

Atribuții și responsabilități:

  Execută mis-en-place-ul meselor și al mobilierului ajutător în sala de servire

  Acordă atenția cuvenita și asigura servicii ireproșabile clienților

  Asigură servirea exemplară a clienţilor, cu respectarea regulilor igienico sanitare

  Participă activ la toate activitățile ce țin de pregătirea ustensilelor de lucru (tacâmuri,

șervetele etc.);

  Recomandă clienților preparatele culinare, băuturile alcoolice, sucurile naturale, etc.

care se desfac în unitate;

  Cunoaște tehnica servirii diferitelor feluri de mâncare, a garniturilor, precum și a băuturile adecvate;

  Recomandă și prezintă consumatorului, înainte de servire,

băuturile și diferite preparate specifice unității;

  Cunoaște manualul aplicației online Gogoo și oferă clientului informații dacă sunt solicitate

  Comunicare și claritate în vorbire

  Lucrul în echipa și capacitatea de adaptare la stres

Avantaje/beneficii:

  Salariu: 3500 RON Net/lună

  Tichete de masă în valoare de 35 RON/zi lucrată

  Decont transport

  Program de lucru: 40 ore / săptămână

Ți-am stârnit interesul? Contactează-ne pentru mai multe detalii la numarul de telefon: 0374 477 800, în intervalul orar 10:00-17:00 de luni până vineri.

Aplică cu CV la adresa contact@intrainterim.ro sau recomandă job-ul cunoscuților tăi!

Arată-ne ce experiență ai ca să știm pe ce proiecte te potrivești cel mai bine.
Ești gata să faci parte din echipă?