i n t r a i n t e r i m

Intra Interim, agent de muncă temporară Autorizat de către Ministerul Muncii, activează pe piața de recrutare din 2018. Suntem prezenți atât in România, cât și în Franța sau Belgia pentru ca misiunea dvs să fie un adevărat succes!

Intra Interim recrutează Livratori mancare pentru restaurant de timp fast-food in zona Piata Victoriei, Bucuresti

Cerințe:

  • Diplomă de liceu sau echivalent.
  • Experiență anterioară în domeniul fast food-ului, livrărilor sau relațiilor cu clienții este un avantaj
  • Abilități de utilizare a smartphone-urilor și aplicațiilor mobile (Tazz, Glovo)
  • Excelente abilități de comunicare și relaționare
  • Capacitate de organizare și gestionare a timpului
  • Atenție la detalii și orientare spre client
  • Capacitatea de a lucra sub presiune și de a respecta termenele limită.
  • Flexibilitate și disponibilitate pentru un program de lucru variabil

Condiții:

  • Salariul lunar: 3500-4000 lei net (în functie de experienta)
  • Bonusuri de performanță.
  • Echipament de lucru și instruire inițială
  • Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în cadrul companiei
  • Mediu de lucru dinamic
  • Program de lucru - flexibil

Responsabilități:

  • Accesarea platformelor Tazz și Glovo pentru a primi comenzile
  • Confirmarea comenzilor și transmiterea acestora către bucătărie pentru pregătire
  • Verificarea comenzilor pregătite de bucătărie pentru a se asigura că sunt complete și corecte
  • Ambalarea corespunzătoare a produselor, asigurându-se că sunt respectate standardele de siguranță și igienă
  • Etichetarea comenzilor cu detalii relevante (numărul comenzii, destinația, etc.)
  • Pregătirea comenzilor pentru preluare de către livratorii Tazz și Glovo.
  • Asigurarea unei comunicări eficiente cu livratorii pentru a minimiza timpul de așteptare și a optimiza livrarea.
  • Gestionarea eventualelor probleme sau clarificări necesare cu livratorii.

Contactează-ne pentru mai multe detalii la numarul de telefon: 0374477800, în intervalul orar 10:30-16:30, de luni până vineri.

Prin apelarea numărului de telefon afișat în anunț sau prin trimiterea de mesaje la acesta, vă exprimați în mod liber și neechivoc consimțământul privind furnizarea informațiilor necesare derulării procesului de recrutare cu societatea HR Intra Interim SRL. Consimțământul poate fi retras oricând. Retragerea consimțământului nu afectează legalitatea prelucrării datelor pe baza consimțământului înainte de retragerea acestuia.

Având în vedere faptul că acest anunț va fi promovat, este posibil ca în momentul în care încercați să luați legătura telefonic cu angajatorul, să fie deja într-un alt apel și sa nu va poată răspunde. Vom prelua apelul dvs în aceeași zi lucrătoare.

Pentru a cunoaste intreaga echipa si pentru alte informatii despre noi accesati site-ul nostru oficial Intra Interim.

Arată-ne ce experiență ai ca să știm pe ce proiecte te potrivești cel mai bine.
Ești gata să faci parte din echipă?