i n t r a i n t e r i m

???? Cum ne-am dori să fii:

  • Experiență în domeniu - OBLIGATORIU
  • Permis de conducere categoria B - reprezintă un avantaj
  • Cunoașterea limbii franceze sau engleze - reprezintă un avantaj
  • Simț de răspundere, atenție la detalii, capacitatea de a lucra în echipă

 ???? Atribuții și responsabilități:

  • Se lucrează în service multimarca

  • Vopsirea caroseriei
  • Remediază toate defectele caroseriei

  • Repară / îndreaptă caroseria

  • Montează caroseria

⚖ Avantaje/beneficii:

  • Salariu 2500 euro net (în mână) / lună negociabil
  • Program 39 ore/săptămână
  • Cazare (cu utilități incluse) și transport plătite integral de către angajator
  • Contract pe perioadă nedeterminată în România, cu detașare 6 luni în Franța și cu posibilitate de prelungire a acestei detașări până la 18 luni
  • 0 taxe sau comisioane la angajare

Ți-am stârnit interesul? Contactează-ne pentru mai multe detalii la numerele de telefon: 0374 477 800, în intervalul orar 10:00-17:00 de luni până vineri.
Aplică cu CV la adresa contact@intrainterim.ro sau recomandă job-ul cunoscuților tăi!

Arată-ne ce experiență ai ca să știm pe ce proiecte te potrivești cel mai bine.
Ești gata să faci parte din echipă?