i n t r a i n t e r i m

Intra Interim, agent de muncă temporară Autorizat de către Ministerul Muncii, activează pe piața de recrutare din 2018. Suntem prezenți atât în România, cât și în Franța, Germania si Belgia pentru ca misiunea dvs să fie un adevărat succes!

Intra Interim angajează pentru un client specializat în comercializarea de mașini de ambalat pentru fructe și legume din Franța, zona Marseille.

Cerințe:

  • Experiență în domeniu- OBLIGATORIU
  • Cunostinte de limba franceza sau italiana la nivel mediu - OBLIGATORIU
  • Permis de conducere categoria B- OBLIGATORIU
  • Abilitatea de utiliza o ghilotină in fabrica
  • Abilitatea de a citi planurile si schemele de fabricatie

Responsabilități:

  • Se efectueaza taierea elementelor din inoxul și oțel cu fierăstrăul cu bandă
  • Se realizeaza suduri care necesită calificarea Metal Inert Gas MIG (sudură semi-automată cu arc MIG cu electrod fuzibil - 131)
  • Se realizeaza suduri care necesită calificarea Tungsten Inert Gas TIG (sudură cu arc TIG cu material de adaos - 141)
  • Se efectueaza taierea elementelor și formarea acestora dupa dimensiuni, prin îndoire
  • Se verifica piesele dupa asamblare și se realizeaza finisari (șlefuire, debavurare, îndreptare)

Ofertă și condiții de muncă:

  • Salariu: 2500 EUR NET/lună
  • Program de lucru: 39 ore / săptămână
  • Cazare și transport asigurate
  • Asigurare medicală privată
  • Contract pe perioadă nedeterminată în România, cu detașare 6 luni în Franța și cu posibilitate de prelungire a acestei detașări până la 18 luni
  • 0 taxe sau comisioane la angajare

Contactează-ne pentru mai multe detalii la numarul de de telefon 0374477800 de luni până vineri in intervalul orar 10:30-16:30

Prin apelarea numarului de telefon afisat in anunt sau prin trimiterea de mesaje catre acesta va exprimati in mod liber si neechivoc consimtamantul privind furnizarea informatiilor necesare derularii procesului de recrutare cu societatea HR Intra Interim SRL. Consimtamantul poate fi retras oricand. Retragerea consimtamantului nu afecteaza legalitatea prelucrarii pe baza consimtamantului inainte de retragerea acestuia.

Pentru a cunoaste intreaga echipa sau pentru a afla mai multe informatii despre noi puteti accesati site-ul nostru oficial Intra Interim.

Arată-ne ce experiență ai ca să știm pe ce proiecte te potrivești cel mai bine.
Ești gata să faci parte din echipă?