i n t r a i n t e r i m

???? Cum ne-am dori să fii:

  • Experiență în domeniu - OBLIGATORIU
  • Experiență în industria aeronautică
  • Cunoașterea limbii franceză /spaniolă sau engleză la nivel minim începător - OBLIGATORIU
  • Permis de conducere categoria B - reprezintă un avantaj

???? Responsabilități:
  • Se lucrează în fabrică;
  • Efectuarea operațiilor de formare manuală și calibrare a pieselor pe machetă și formă;
  • Realizarea operațiunilor de îndoire, ajustare și eliminare a bavurilor;
  • Efectuarea operațiunilor de îndreptare, refacere a formei pieselor și calibrare după sudură;
  • Realizarea controalelor dimensionale, vizuale și cosmetice respectând directivele de calitate;
  • Înregistrarea corectă în fișele de urmărire;
  • Efectuarea operațiunilor de retușare a pieselor;
  • Asigurarea întreținerii la primul nivel a mașinilor și uneltelor;
  • Respectarea standardelor și regulilor privind ordinea, organizarea și curățenia locurilor de muncă și a zonelor comune.

⚖️ Avantaje/beneficii:

  • Salariul 2500 EUR net (în mână) /lună
  • Program 39 ore/săptămână
  • Contract pe perioada nedeterminata in Romania, cu detașare 6 luni in Franța și cu posibilitate de prelungire a acestei detașări până la 18 luni
  • Cazarea (camera individuală), utilitățile și transportul plătite integral de către angajator
  • Asigurare medicală privată
  • 0 taxe și comisioane la angajare

Ți-am stârnit interesul? Contactează-ne pentru mai multe detalii la numarul de telefon 0374477800 în intervalul orar 10:00-17:00 de luni până vineri!

Aplică aici: contact@intrainterim.ro sau recomandă postul cunoscuților tăi!

Arată-ne ce experiență ai ca să știm pe ce proiecte te potrivești cel mai bine.
Ești gata să faci parte din echipă?