i n t r a i n t e r i m

Cerințe:

  • Experiență în domeniu- OBLIGATORIU
  • Cunostinte de limba franceza sau italiana la nivel mediu - OBLIGATORIU
  • Permis de conducere categoria B- OBLIGATORIU

Responsabilități:

  • Montarea mașinilor și liniilor de ambalare (sisteme de transport, mașini de periat, roboți de imersie, mese de ambalare etc.) din oțel sau inox pentru fructe și legume ;
  • Citirea planurilor de fabricație ;
  • Montajul, ajustarea și asamblarea diferitelor părți ale mașinii (lagăre, tamburi, benzi, picioare, role, motorizare).
  • Verificarea bunei funcționări mecanice (jocuri, articulații etc.).
  • Modificarea mașinii în funcție de defectele constatate.
  • Efectuarea de teste.

Ofertă și condiții de muncă:

  • Salariu: 2500 EUR NET/lună
  • Program de lucru: 39 ore / săptămână
  • Cazare și transport asigurate
  • Asigurare medicală privată
  • Contract pe perioadă nedeterminată în România, cu detașare 6 luni în Franța și cu posibilitate de prelungire a acestei detașări până la 18 luni
  • 0 taxe sau comisioane la angajare

Ți-am stârnit interesul? Contactează-ne pentru mai multe detalii la numarul de telefon: 0374 477 800, în intervalul orar 10:30-16:30 de luni până vineri.

Aplică cu CV la adresa contact@intrainterim.ro sau recomandă job-ul cunoscuților tăi!

Arată-ne ce experiență ai ca să știm pe ce proiecte te potrivești cel mai bine.
Ești gata să faci parte din echipă?